![](https://www.egalite.gr/wp-content/uploads/2024/02/bia-1024x536.jpg)
Νεοσύστατo project από έμπειρα μέλη με αφοσίωση & πίστη στα blues, αλλά και “ταγμένα” στον ήχο και την ενέργεια της ροκ!
![](https://www.egalite.gr/wp-content/uploads/2024/03/bia-fb-event-1024x536.jpg)
Μπάντα που δημιουργήθηκε με έναν και μοναδικό σκοπό… να ξεσηκώνει το κοινό, ώστε να χορεύει και να τραγουδά μαζί τους! Από τον T Bone Walker και τον BB King, μέχρι τον Rory Gallagher και τους Allman Brothers, είναι σίγουρο ότι θα χορτάσουμε blues-rock, καθώς όπως δηλώνουν οι ίδιοι: “.. ‘cause the blues is back, and it’s here to stay.. “
Μιχάλης Αρμάγος: gtr/voc
Χρήστος Ζελελίδης: drums/voc
Πάνος Ηλιού: gtr/voc
Μάνος Σιδέρης: bass
![](https://www.egalite.gr/wp-content/uploads/2024/03/bia-poster-fb-724x1024.jpg)