Ευχές κι Αγάπη! Ευχόμαστε το νέο έτος να κάνει τα όνειρα όλου του κόσμου πραγματικότητα και να σκορπίσει υγεία και ευτυχία! 2020 αστέρια να μας χαρίσουν τη λάμψη τους και 2020 φλόγες να κάψουν ότι μας εμπόδισε να ορθοποδήσουμε.. Ευχές για ένα νέο ξεκίνημα! #team_egalite
Ημερήσια αρχεία: 23 Δεκεμβρίου 2019
2 άρθρα
ஜ 35 χρόνια Egalite…35 χρόνια ιστορίας ஜΤελευταίο Σαββατόβραδο της χρονιάς,σε φόντο εορταστικό, παρτάρουμε δυνατά..και “μετράμε” φίλους..Άφθονη – δωρεάν – μπύρααγαπημένες μουσικέςκαι πολλά χαμόγελα! Σας περιμένουμε όλους! πληροφορίες/κρατήσεις: 6936.522.999 έναρξη: 22.00είσοδος: ελεύθερη (κι ωραία..)